İletişim

Lezzetli mi lezzetli yemek tariflerinin hepsini bir arada sizlere sunmaya çalışıyoruz. Eğer sunduğumuz tariflerle ilgili ya da Mutfağımın Lezzetleri ile ilgili herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek isterseniz, bu sayfayı kullanabilirsiniz. 🙂

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Temasta Kalalım 🙂

Mutfağımın Lezzetleri'ni ilgilendirdiğini düşündüğünüz her konuda ve canınız ne zaman isterse, aşağıdaki basit formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim kurmadan önce, aşağıdaki kurallara dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

  1. Göndereceğiniz iletilerde, lütfen imla ve anlatım kurallarına dikkat ediniz.
  2. Genellikle 48 saat içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Eğer 48 saat dolmadıysa aynı iletiyi lütfen tekrar göndermemeye özen gösteriniz.
  3. Reklam, tanıtım yazısı vb. gibi taleplerde; lütfen hangi adres için bunu talep ettiğinizi açıkça belirtiniz. Her adresi kabul etmeyeceğimizi, site içeriğimizle uyumlu olmayan içerikleri yayınlamayacağımı biliniz.
  4. Mutfağımın Lezzetleri'nde yazar olmak istiyorsanız, ayda kaç yazı yazabileceğinizi, hangi tür yemekleri yapmaktan keyif aldığınızı ve sosyal medya profillerinizi detaylıca paylaşınız.
  5. Taciz, küfür vb. amaçlarla bu iletişim formunun kullanılması durumunda ip adresinizle birlikte hakkınızda suç duyurusunda bulunulabileceğini ve bu form aracılığıyla gönderdiğiniz metinlerden ve tüm bağlantılardan sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayınız.

Tüm kurallar bu kadar, basit ama etkili 🙂 Son olarak; bizimle iletişime geçmek istediğiniz ve Mutfağımın Lezzetleri'ne gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! 🙂